KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13669099
nr 1366 9099
Marianne Ã…gren
(f. 1943), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 59x86 cm
Marianne Ågren, född 1943 i Malmö, svensk målare och grafiker.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 14 december 2020
kl 20:17:41
14/12 19:58:40
Marianne Ã…gren
Läs mer om Marianne Ã…gren